Aktualności

SPOŁEM PSS LUBIN ul. M. Skłodowskiej-Curie 82

ogłasza przetarg

na wykonanie zadania polegającego na: WYKONANIU TERMOMODERNIZACJI BUDYNKU HANDLOWEGO PRZY UL. GAJOWEJ W LUBINIE.

Informacje o wymaganych dokumentach i zakresie prac zawiera specyfikacja przetargowa wraz z przedmiarem robót, który jest do odbioru w Dziale Administracyjno-Technicznym „Społem" PSS Lubin, ul. M. Skłodowskiej-Curie 82, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00.
Wszelkie informacje na temat przetargu pod nr tel. 501 091 887, 76 846 22 60, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Oferty należy składać w sekretariacie Spółdzielni przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 82 w Lubinie do dnia 13.04.2018 r.
Inwestor zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny. 

„SPOŁEM” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lubinie z siedzibą przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 82, 59-301 Lubin posiada do wynajęcia powierzchnie magazynowe i biurowe położone w Lubinie przy ul. Okrzei 1
o powierzchni łącznej ok. 2600 m2 .

Dziękujemy, że jesteście Państwo naszymi klientami i doceniamy to, że wybraliście sklepy SPOŁEM PSS Lubin. Dlatego przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy i teraz - dzięki KARCIE STAŁEGO KLIENTA - zakupy w naszych sklepach są jeszcze tańsze. 
Zapraszamy do zapoznania się regulaminem Programu, odbioru Karty - i korzystnych zakupów w naszych sklepach.

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu przy ul. Mickiewicza 94a w zupełnie nowej odsłonie.

© 2016 Społem PSS Lubin | Wykonanie: TOMART