Oferty pracy

poniedziałek, 05 grudzień 2016 14:10

Oferta pracy - PIEKARZ

Piekarz - piecowy

Miejsce pracy: Lubin,
Region: dolnośląskie

Wymagania:

poziom wykształcenia: minimum zawodowe kierunkowe
umiejętność pracy pod presją czasu
doświadczenie w zawodzie minimum 3 lata

Zakres obowiązków:

Produkcja pieczywa zgodnie z zatwierdzonymi recepturami,
Dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ich powtarzalność,
Przestrzeganie higieny i bezpieczeństwa pracy w piekarni.

Dodatkowo:

Umiejętność współpracy z zespołem i komunikatywność
Samodzielność i dokładność  w wypełnianiu powierzonych zadań

Oferujemy:

Pracę w dużej, renomowanej firmie
Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na czas próbny
Komfortowe warunki pracy

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z  Działem Kadr  tel. 76-846 22 28 lub o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) drogą elektroniczną na adres:

Czytany 740 razy